קורס העמקה ביוגה

גישה פרקטית המחברת את פילוסופיית ואימון היוגה ליומיום

רוצים להבין יותר לעומק תנוחות שכבר מתרגלים? לפצח מנחים חדשים שנראים בלתי אפשריים?
מתחברים אל זוית הראייה של היוגה אבל לא מבינים את הפרקטיות והרלוונטיות לשגרת היומיום?
מנסים להתחיל לתרגל בבית אבל איכשהו זה אף פעם לא יוצא?

מוזמנים להצטרף למסע אל הלא נודע דרך סדרה של 12 מפגשים אינטימיים ומעמיקים (בני 3.5 שעות כל אחד) עם מסורת היוגה, על המזרן ומחוצה לו.

בכל מפגש נבחן נושא אחר דרך תרגול וחקירת תנוחות יוגה, תמיכה במגע, עבודת פראניאמה ומדיטציה, וכיצד הוא פוגש אותנו בהתנהלות היומיומית – בית, עבודה, לימודים, יחסים.

במסגרת הקורס נפגוש מימדים שונים באימון היוגה שלא תמיד מגיעים אליהם בשיעורים רגילים, נקבל כלים פרקטיים להמשך החקירה בין המפגשים ביומיום, ונדון בשאלות שעלו בין מפגש למפגש.

מבנה המפגשים

כשעתיים וחצי יוקצו להתנסות בעבודת פראניאמה, מדיטציה, תרגול דינאמי וחקירת מימדים באימון הפיסי (חקירת תנוחות, הרפיית המאמץ, תרגול תנוחות בהתאם למצב האישי, ועוד). ה 60 דקות הנותרות יוקצו לשיח שישלב דיאלוג עם כתבים מהמסורת היוגית (כגון היוגה סוטרה והאופנישדות), תובנות מהתרגול הפיסי של אותו מפגש, והצעת כלים להתמודדות עם הסיטואציות אותן אנו פוגשים ביומיום.

הרשמה ופרטים נוספים

פרטים נוספים על המחזור הבא שנפתח שיהיה בדגש על חקירת התנוחה, התמיכה וההכרה, כולל הנושאים בהם נעסוק, זמנים ועלויות, יפורסמו בקרוב. לצפייה בפרטים של הקורס האחרון בקרו בעמוד קורס העמקה ביוגה – עקרונות בתרגול התנוחה, התמיכה וההכרה.

לשיחה עם אלית והרשמה, פנו אל אלית בטלפון 054-6377444, באימייל [email protected] או בסטודיו.