המורה

אלית בר שדה, מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה ויניאסה ומטפלת במגע, חולקת עם תלמידים את רוח היוגה והפרקטיקה דרך אימון דינאמי ומחוייך.

בשיעורים, סדנאות וריטריטים בארץ ובחו"ל, אלית משלבת את האימון הפיסי עם דיונים פילוסופיים (ויג'ננה) בהם, יחד עם תלמידים, חוקרים כתבים יוגים ובוחנים כיצד לשלב אותם בחיי היומיום המודרניים.

תלמידתו של אחד מבכירי המורים בישראל, שמעון בן אבי, ואסיסטנטית בקורסי מורים וסדנאות בהנחייתו. תרגלה עם מורים וגישות שונות בארץ ובעולם, בינהם מתי עזרתי, ריצ'ארד פרימן, גאנש מוהן (יוגה תרפיה), גרט וואן ליוון וסרי ששדרי.

אלית בעלת תואר שני בשיווק וניסיון של מעל עשור בתפקידי שיווק וניהול בחברות הייטק. עם רגליים נטועות בקרקע, לב מלא חמלה ונפש סקרנית החוקרת את מהות האדם, עבודתה כמתרגלת ומורה מתמקדת בשילוב היוגה ביומיום.

"נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון ובהשראתו של מורי היקר גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות עם היום-יום נעשתה קלילה ומחויכת. כך שבחוויה שלי, קיבלתי את הטוב משני העולמות – חוסן וגמישות לגוף, ושלווה ואיזון לנפש. את זאת אני חולקת עם מתרגלים בשיעורים וסדנאות, בנסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו."